РЕШЕНИЕ НА АКАДЕМИЧНИЯ СЪВЕТ НА ПУ “ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ”

Уважаеми кандидат-студенти, на свое заседание, проведено на 16.06.2014 г., Академичният съвет на ПУ “Паисий Хилендарски” реши:
Кандидат-студенти, издържали изпит на предварителна сесия с оценка най-малко „Много добър 5.00“, могат да се запишат за студенти в ПУ в посочена от тях специалност с изключение на специалностите “Право”, “Психология”, ”Международни икономически отношения”, ”Маркетинг” и ”Финанси” (за тези специалности изискването е отлична оценка от предварителните изпити). Получилите отлични оценки от олимпиади, международни изпити (сертификати) и различни състезания, които се признават за конкурсен изпит за определени специалности, също се записват като студенти на ПУ в желана от тях специалност. Съответните изпити трябва да удовлетворяват изискванията за прием в посочената специалност.

This entry was posted in KSK. Bookmark the permalink.