Допълнителни кандидатстудентски изпити във Филологическия факултет на ПУ “Паисий Хилендарски”

Уважаеми кандидат-студенти,

Филологическият факултет на ПУ „Паисий Хилендарски” обявява допълнително класиране за следните специалности:

• Славянска филология – магистърска програма
  • Балканистика – магистърска програма
  • Френска филология
  • Руска филология
  • Приложна лингвистика (френски език и втори чужд език)
  • Български език и китайски език
  • Български език и корейски език
  • Български език и руски език
  • Български език и новогръцки език

За целта през юли и август се организират изпити (решаване на писмени тестове) по следните езици:

• български език;
  • английски език;
  • немски език;
  • френски език;
  • руски език;
  • новогръцки език.

Периодът на провеждане на изпитите е 22.07. – 29.08.2014 г. (вкл.).

• През юли (от 22 до 31.07. вкл.) изпитите по български и по английски език ще се провеждат всеки ден от 10 до 12 часа в 12. с.з., по френски и руски език – всеки понеделник и сряда (от 23 до 30.07. вкл.) , а по останалите езици (немски и новогръцки) – всяка сряда от 10 до 12 часа в 12. с.з.
  • През август (от 1 до 29.08. вкл.) тестовите изпити по български език и по английски език ще се провеждат всеки понеделник, сряда и петък от 10 до 12 часа в 12. с.з., по френски и руски език – всеки понеделник и сряда (от 4 до 27.08. вкл.) , а по останалите езици (немски и новогръцки) – всяка сряда от 10 до 12 часа в 12. с.з.

Кандидатстудентски документи могат да се подават всеки работен ден (без събота и неделя) от 21 юли (9:00–12:00 и 13:30–16:00) в Университетския информационен център (Ректорат, ул. „Цар Асен“ 24), стая №13.