Допълнителни кандидатстудентски изпити през септември

Уважаеми кандидат-студенти,

Допълнителните кандидатстудентски изпити във Филологическият факултет на ПУ „Паисий Хилендарски” ще продължат и през септември до запълване на незаетите места в някои специалности (вж. https://uni-plovdiv.bg/uploads/site/ksk2014/Objava_IV_V8.pdf).

Ще се провеждат изпити (решаване на писмени тестове) по следните езици:

• български език;

• английски език;

• немски език;

• френски език;

• руски език;

• новогръцки език.

Периодът на провеждане на изпитите е 01.09. – 03.10.2014 г. (вкл.).

Графикът ще бъде следният:

• От 1 до 15 септември ще се провеждат тестови изпити по български език всеки понеделник, сряда и петък от 10 часа в 12. с.з., а по останалите езици (английски, френски, немски, руски и новогръцки) – всяка сряда от 10 часа в 12. с.з. Продължителността на изпитите е 2 астрономически часа.
  • От 15 септември до 3 октомври (вкл.) ще се провеждат тестови изпити по български език всеки ден от 10 часа в 12. с.з., а по останалите езици (английски, френски, немски, руски и новогръцки) – всяка сряда от 10 часа в 12. с.з. Продължителността на изпитите е 2 астрономически часа.

Кандидатстудентски документи могат да се подават всеки работен ден (без събота и неделя) от 9:00–12:00 и 13:30–16:00 часа в Университетския информационен център (Ректорат, ул. „Цар Асен“ 24), стая № 13.